Система заохочень — офіційні правила

ВИНАГОРОДИ SQUARE — ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА
Система заохочень Square складається з Винагород. Ці Офіційні правила регламентують Систему заохочень.

1. Право на одержання Винагород

Винагороди Square (далі — «Винагороди») доступні лише учасникам, яким на момент реєстрації вже виповнилося 18 років. Співробітники (та їх найближчі родичі або члени домогосподарства) InSites Compages (далі — «InSites») і Клієнт, а також всі їхні материнські корпорації, філії, дочірні компанії, підрозділи, пов’язані компанії та постачальники, рівно як і їхні рекламні, PR та арбітражні агенції (разом — «Сторони, що надають Винагороди») не мають права реєструватися або вигравати.
• «Безпосередні члени сім’ї» означають батьків, вітчимів, дітей, пасинків, братів і сестер, зведених братів/сестер і жінок/чоловіків, незалежно від того, де вони проживають.
• «Члени домогосподарства» означають людей, які проживають в одному місці проживання принаймні три місяці на рік, незалежно від того, чи є вони родичами.
Винагороди регулюються усіма чинними федеральними, державними, провінційними та місцевими законами та нормативними актами. Участь автоматично означає повну та безумовну згоду учасника з цими Офіційними правилами та рішеннями InSites, які є остаточними та обов’язковими щодо всіх питань, пов’язаних із Винагородами. Отримання Винагороди обумовлюється виконанням усіх вимог, викладених тут. Ці умови не діють там, де це заборонено законом.

2. Винагороди

Застосовність
Винагорода отримується на основі балів, які заробляє учасник. Бали можна заробити, виконавши певне завдання або низку завдань протягом певного періоду часу. Після завершення завдання зароблені Бали автоматично додаватимуться на баланс учасника на сторінці «Мої винагороди». У деяких випадках завдання буде надсилатися не всім учасникам; будуть запрошені лише учасники з бажаним профілем. Учасники матимуть змогу повертатися до завдань до тих пір, поки не буде досягнута бажана кількість учасників або завдання не завершиться.

Розклад
Кількість Балів, які може отримати учасник, буде повідомлено учасникам на картці завдання та у електронному листі-запрошенні, який учасники отримають на електронну адресу, вказану під час реєстрації. Усі вказівки щодо того, чого InSites очікує від учасників, можна знайти в розділі «Про цей проект» на Square. Якщо учасники відповідають обраному профілю, вони отримають доступ до конкретних завдань або низок завдань. Початок завдання або низки завдань та відповідний розклад завжди анонсуються у запрошенні, яке учасники отримають на електронну адресу, вказану під час реєстрації. У кожному запрошенні буде зазначено інтервал часу, протягом якого можна виконати низку завдань. При нарахуванні Балів враховується лише участь протягом зазначеного інтервалу часу.

Система заохочень
Бали будуть запропоновані учасникам залежно від кількості виконаних завдань та якості їхніх відповідей. Від учасників очікується, що вони будуть детально та поглиблено відповідати на обговорення, виклики та опитування, що розміщуються на платформі (крім лаунжу). Модератор може відхилити неповні або поверхневі відповіді.
Бали — це завжди цілі числа від 1. Вартість Бала в кожній країні різна, тому вартість Бала в місцевій валюті може включати десяткові дроби. Мета — отримати Бали, які згодом можна обміняти на Винагороду через нашого партнера з винагород. Перед тим, як Бали можна буде обміняти на Винагороди, учасник повинен накопичити певну мінімальну кількість Балів. Дозволено обмінювати лише цілу кількість Балів (без десяткових знаків). Коли при обміні Балів значення Винагороди містить дробову частину, сума в місцевій валюті буде округлена до меншого значення.

Оскільки наша бальна система не підтримує десяткових знаків (наприклад, 0,5 бала), залишок на вашому балансі (після виведення балів) має бути конвертований у відповідне округлене число. Приклади
•      Якщо залишок становить менше ніж 0,50 бала, суму буде округлено до 0 балів.
•      Якщо значення дорівнює або перевищує 0,50 бала, його буде округлено до 1 бала.
Однак решта балів залишатимуться на балансі учасників, і їх можна буде вивести пізніше, коли учасник отримає нові бали й досягне порогового значення. Бали й мінімальне порогове значення можна перевіряти на сторінці «Мої винагороди».

У разі, якщо InSites помилково виплатить заохочення, вище від суми, яка належна учаснику, InSites повідомить учасника письмовим повідомленням про переплачену суму. Учасник зобов’язаний повернути переплату InSites протягом 5 днів після отримання такого листа, оскільки переплата являє собою безпідставне збагачення учасника.

Термін дії Балів
Поки учасник активний на Square та бере участь у завданнях, до яких його запрошують, отримані Бали залишаються дійсними.

Якщо раніше не було прямо вказано інше, строк дії балів спливе, якщо учасник протягом принаймні 366 днів не прийме щонайменше 6 послідовних запрошень до дії. Лише якщо учасник не відповів принаймні на 6 послідовних запрошень, мінімум одне з яких було надіслано в першу половину періоду з 366 днів, і мінімум одне — в другу половину, строк дії балів спливе. Строк зароблених балів спливає через 366 днів після першого запрошення, на яке учасник не відповів, якщо учасник не виконав дії за щонайменше 6 послідовними запрошеннями протягом цих 366 днів.

Лічильник буде скинуто, як тільки учасник відповість на запрошення. Лічильник знову починає працювати з моменту, коли учасник не відповідає на запрошення.
Після завершення проекту учасники можуть обміняти Бали впродовж 6 місяців після закриття платформи. Через 6 місяців після закриття на сторінці Винагород буде зазначено, що необміняні бали були видалені з облікового запису учасників. У разі повторного відкриття платформи після 6 місяців бездіяльності Бали відновлені не будуть.

3. Статус Винагород

Купони регулюються умовами договору і не підлягають поверненню, грошовому відшкодуванню (за винятком випадків, передбачених законом) або використанню для переведення коштів на рахунок кредитної карти або його поповнення. Купони не можна використовувати для оплати минулих покупок. Якщо Винагороди були загублені або вкрадені, то вони не підлягають відновленню. В жодному разі вартість отриманої Винагороди не може перевищувати зазначеного номіналу. Якщо учасник придбає призовий товар на суму більше розміру винагороди, то різниця компенсуються виключно за його рахунок. Для Винагород не передбачено ніяких замін, окрім дозволених компанією InSites на власний розсуд. Винагорода не може бути передана або переуступлена іншій особі. Учасник несе відповідальність за оплату всіх податків і зборів, пов’язаних з отриманням і/або використанням купона.

4. Загальні положення

Рішення, прийняті компанією InSites щодо усіх аспектів Винагород, є остаточними і обов’язковими для виконання всіма учасниками в безспірному порядку, включаючи, зокрема, всі рішення про правомірність/дискваліфікацію введених даних і/або учасників. Всі спроби учасників отримати Винагороду за допомогою декількох/різних адрес електронної пошти, ідентифікаційних, реєстраційних та облікових даних або будь-яким іншим способом приведуть до виключення учасника; крім того, такий учасник буде дискваліфікований. Використання будь-яких автоматизованих систем або служб для участі заборонено і призведе до дискваліфікації. У разі виникнення суперечки щодо будь-якої реєстрації, учасником вважається авторизований власник адреси електронної пошти, зазначеної при реєстрації облікового запису. «Авторизований власник облікового запису» — це фізична особа, яка є провайдером послуг Інтернету, постачальником інтернет-служб або іншою організацією, відповідальною за призначення адрес електронної пошти для домену, пов’язаного із зазначеною при реєстрації адресою.
Купони не мають вартості в грошовому еквіваленті та не можуть бути передані іншим особам. Компанія InSites не несе жодної відповідальності за втрату, видалення, неповноту, суперечливість або неправильну доставку відповідей на повідомлення. Винагороди регулюються усіма застосовними федеральними, регіональними та місцевими законами. Компанія InSites не несе відповідальності за: (i) будь-які перебої в роботі веб-сайту під час виконання завдання; (ii) будь-які несправності або інші проблеми, пов’язані з мережами або лініями телефонного зв’язку, комп’ютерними інтернет-системами, серверами, інтернет-провайдерами, комп’ютерним обладнанням або програмним забезпеченням; (iii) помилки при реєстрації або доставці іншої інформації, яка одержується, зберігається або записується для будь-яких цілей, зокрема, за технічні проблеми або перевантаження в мережі Інтернет або на будь-якому веб-сайті; (iv) пошкодження або збиток, нанесені комп’ютеру або іншому пристрою учасника або іншої особи, пов’язані або зумовлені участю у виконанні завдання; і/або (v) будь-яке поєднання перерахованих вище факторів. Будь-яке автоматичне підтвердження, відправлене з комп’ютера (наприклад, повідомлення «Спасибі» або підтвердження доставки введених даних), не є підтвердженням фактичного отримання компанією InSites повідомлення про виконання завдання в рамках цих Офіційних правил.
Компанія InSites залишає за собою право будь-яким чином скасувати, змінити або припинити видачу Винагород (або змінити дані Офіційні правила) в разі виникнення помилки, технічної несправності, комп’ютерного вірусу, програмних помилок, злому, несанкціонованого втручання, шахрайських дій, відмови обладнання або будь-яких інших чинників поза можливістю контролю з боку компанії InSites, які перешкоджають належному наданню Винагород відповідно до цих Офіційних правил. Будь-які спроби нанесення умисної шкоди будь-якому веб-сайту або перешкоджання законному наданню Винагород будь-яким способом є порушенням кримінального та цивільного законодавства, і в разі здійснення таких спроб компанія InSites залишає за собою право на захист в суді та відшкодування збитків в повному обсязі, передбаченому законодавством. Компанія InSites (у відповідних випадках) залишає за собою право будь-яким чином скасувати, змінити або припинити видачу Винагород або змінити Офіційні правила без попереднього повідомлення або зобов’язань в разі будь-яких аварійних ситуацій, друкарських, адміністративних або інших помилок, що виникли з будь-якої причини. Без обмеження загального характеру вищенаведеного, компанія InSites залишає за собою право на проведення альтернативного контролю знань на власний розсуд, виходячи з обставин і/або з метою забезпечення відповідності законодавству. Компанія InSites залишає за собою право на власний розсуд без попереднього повідомлення змінювати будь-які дати і/або часові періоди, передбачені в цих Офіційних правилах, в тій мірі, в якій це потрібно для перевірки відповідності будь-якого учасника або введених даних цим Офіційним правилам, або в результаті будь-якої технічної або іншої проблеми, або з урахуванням будь-яких інших обставин, що перешкоджають належній організації надання Винагород відповідно до цих Офіційних правил, або з якоїсь іншої причини.
Виконуючи вхід на платформу, кожен учасник явно дозволяє компанії InSites, її агентам і/або представникам зберігати, передавати та використовувати персональні дані, які були відправлені з введеними даними, реєстраційною інформацією або відповідями при виконанні завдань, відповідно до Політики конфіденційності.
У разі будь-яких неузгодженостей чи суперечностей між положеннями цих Офіційних правил і відомостями або іншими твердженнями, що містяться в пов’язаних з Винагородами матеріалах, включаючи, зокрема, форму введення даних, веб-сайт, ці Офіційні правила або рекламні матеріали, положення цих Офіційних правил мають пріоритет в регламентуванні та управлінні в максимально передбаченій законом мірі.

5. Регулююче законодавство та суперечки

Ці Офіційні правила та Винагороди регламентуються загальним законодавством Бельгії, а для кожного окремого учасника — відповідними законами країни, в якій проживає учасник платформи Square. На всі аспекти і питання, що стосуються розробки, перевірки, інтерпретації та застосування Офіційних правил надання Винагород, а також прав і зобов’язань учасників і компанії InSites щодо Винагород, поширюється юрисдикція судів Бельгії.
Всі проблеми і питання щодо розробки, перевірки, тлумачення та застосування цих Офіційних правил або прав і обов’язків учасників або спонсора у зв’язку з Винагородами регулюються і трактуються відповідно до внутрішнього законодавства Бельгії. На них не поширюються законодавчі правила або положення, які можуть призвести до застосування законів інших держав.
Винагороди та всі виникаючі щодо них або у зв’язку з ними суперечки регулюються відповідним законодавством Бельгії, а відповідні суди Бельгії мають виняткову юрисдикцію щодо розгляду всіх позовів або претензій, поданих у зв’язку з Винагородами або цими Офіційними правилами.